Запитай юриста

Головна » FAQ Додати питання ]

Дані виплати згідно ст 165 Податкового кодексу України не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу.
Добавил: Олександр Васильович

Ознайомтесь будь ласка з цією статтею: Пенсія по втраті годувальника: поняття і порядок виплат
Добавил: Тетяна

Оподаткуванню підлягає житлова площа об’єктів, яка перевищує:

- для квартири – 120 кв. метрів;

- для будинку – 250 кв. метрів.

При цьому податок розраховується, виходячи не з сукупної площі, а тільки з площі зазначеного перевищення. Разом із тим, якщо у власності платника є більше одного об’єкта оподатковуваної нерухомості, то наступний об’єкт, самостійно обраний платником, буде оподатковуватися без урахування норми про перевищення.

Добавил: Руслана

Договір купівлі квартири залишайте собі. У забудовника є свій екземпляр договору.
Добавил: Руслана

Згідно з пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються доходи від відчуження безпосередньо власником сільськогосподарської продукції (включаючи продукцію первинної переробки), вирощеної (виробленої) ним на земельних ділянках, наданих йому в розмірах, встановлених Земельним кодексом для ведення особистого селянського господарства, якщо їх розмір не було збільшено в результаті отриманої в натурі (на місцевості) земельної частки (паю), будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибних ділянок), ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.
Тобто обмеження щодо незбільшення розмірів земельних ділянок даною нормою Податкового кодексу встановлено лише для осіб, яким надано у власність земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства.
Отримувач таких доходів подає податковому агенту довідку (далі — довідка за формою № 3 ДФ), механізм видачі якої затверджено Порядком № 975, про своє право на отримання доходу у джерела його виплати без сплати податку.
Відповідно до положень Порядку № 975 довідка за формою № 3 ДФ видається безоплатно сільською, селищною, міською радою особисто власнику сільськогосподарської продукції (включаючи продукцію первинної переробки) у десятиденний строк з дня звернення за місцем проживання або місцем розташування земельної ділянки на підставі письмової заяви, якщо сільськогосподарська продукція вирощується (виробляється) на земельних ділянках, наданих йому в розмірах, встановлених Земельним кодексом.
При цьому надання такої довідки передбачено тільки тим громадянам, які реалізовують надлишки власної сільськогосподарської продукції, вирощеної (виробленої) на наданих їм згідно зі ст. 121 Земельного кодексу земельних ділянках, і не є суб'єктами господарювання.
Крім того, зазначені платники не повинні мати на меті вирощування (вироблення) та реалізацію сільськогосподарської продукції задля одержання прибутку від її реалізації (ведення товарного сільгоспвиробництва).
Добавил: Анатолій

Відповідь на Ваше питання можна найти в статті "Пенсія по втраті годувальника: поняття і порядок виплат".
Добавил: Ірина (Irina26)

Перепланування-це  зміна фізичних параметрів приміщення (приміщень), знесення або перенесення у ньому несучих перегородок, будівництво нових елементів та деталей, облаштування прорізів без втручання в зовнішні стіни, міжповерхові перекриття та інші несучі конструкції житлового будинку”, при цьому не обмежуючи інтереси інших громадян, що проживають у цьому будинку.

Виходячи з зазначеного визначення перепланування, проведення в квартирі деяких заходів для її власника заборонене. До таких заходів належить:

  • збільшення площі санвузлу та ванної кімнати за рахунок інших приміщень, перенесення санвузла або ванної кімнати до іншого приміщення;
  • збільшення розмірів кімнат за рахунок сполучення їх з балконом або лоджією шляхом перенесення зовнішніх стін будинку, незалежно від того, чи є вони несучими чи не несучими; тут же варто зазначити про категоричну заборону на перенесення опалювальних батарей на балкон чи лоджію;
  • проведення демонтажу наявних у квартирі вентиляційних коробів та каналів;
  • об’єднання декількох квартир, що розташовані одна над одною, з подальшим перебудовуванням або демонтажем перекриттів між поверхами;
  • збільшення площі приміщень, розташованих на першому поверсі житлового багатоквартирного будинку, шляхом добудовування до них додаткових приміщень;
  • зміна конструкції несучих стін без отримання на це спеціального дозволу; цей пункт включає не лише знесення частини несучої стіни, але й збільшення або перенос дверного чи віконного прорізу, також існують обмеження щодо перетворення прорізів у декоративні арки;
  • встановлення на фасадах будівель антен або зовнішніх блоків кондиціонерів;
  • демонтаж звукоізолюючого матеріалу підлоги з метою збільшення висоти приміщення (або з будь-якою іншою метою);
  • у разі, якщо квартира належить до пам’яток архітектури, проводити в ній перепланування заборонено.
Добавил: Світлана (SAweetlanka)

Пе́нсія — регулярна грошова виплата (у розрахунку на місяць), яка призначається у встановленому державою порядку як захід матеріального забезпечення за принципами загальнолюдської солідарності та субсидування. В Україні розрізняють такі види пенсійних виплат: пенсія за віком, пенсія за інвалідністю (у тому числі каліцтва), пенсія у зв'язку з втратою годувальника, довічна пенсія, довічна обумовлена пенсія, довічна пенсія подружжя, одноразова пенсійна виплата, додаткові пенсії.
Добавил: Svetlana

Добавил: Олександр

Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.
Добавил: Олександр

Пошук на сайті
120x90
Друзі сайта
Хороший дополнительный заработок без вложений. Неймовірно
Статистика
Друзі сайту
...
Відвідувачі онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаві статті
[12.03.2017]
Обмін пошкоджених купюр іноземної валюти. (0)
[31.01.2017]
Пенсія для учасників бойових дій. (0)
[18.10.2016]
Земля для кожного українця. (0)
[17.03.2015]
Нові правила отримання субсидії 2016. (0)
[28.02.2015]
Документи, які дійсні перетину кордону з дітьми. (0)
[10.01.2015]
Порядок отримання фізособами та юрособами інформації з Держреєстру прав на нерухомість. (0)
[21.12.2014]
Шокуючі іновації від Міністерства фінансів для економії державних коштів. (0)
[21.11.2014]
Пенсії та інші соцвиплати переселенцям з Донбасу. (0)
[08.11.2014]
Затверджено Умови прийому на навчання до вузів у 2015 році. (0)
[23.09.2014]
Гарантовані державою пільги учасникам АТО а також членам їх сімей. (2)