Запитай юриста

Головна » FAQ Додати питання ]

Спочатку потрібно дізнатись на балансі якої організації знаходиться цей водогін. Звернутись до керівника організації з заявою про погрози з боку сусіда самовільно перекрити водогін. За договором постачальник забезпечує цілісність трубопроводу. Також він(постачальник) не дозволить самостійне втручання. 
Добавил: Орест

Оформлення догляду за престарілими людьми проводиться за місцем фактичного проживання потребуючих. Компенсація призначається і виплачується органом праці та соціального захисту населення за місцем проживання особи, якій надаються соціальні послуги, з дня подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги, та особою, яка їх потребує, заяв разом з документами

Згідно з п. 17 Перехідних положень ЗК України володіння "земельним паєм" на підставі Сертифікату на право на земельну частку (пай) є не чим іншим, як правом вимоги відведення земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості) в розмірі, вказаному в цьому сертифікаті в умовних кадастрових гектарах. Тобто, "земельний пай" не є об'єктом права власності, а є об'єктом права вимоги. Це не просто теоретичне розмежування - воно має практичне значення: купуючи право на земельну частку (пай), ви ще не придбаєте у власність земельну ділянку.
Таким чином, слід розмежовувати такі об'єкти земельно-правових відносин як "земельна ділянка" і "право на земельну частку (пай)", отже: володіння правом на земельну частку (пай) - це ще не володіння земельною ділянкою.
Згідно з п. 3 Указу Президента України "Про невідкладні заходи прискорення земельної реформи у сфері сільськогосподарського виробництва" від 10.11.1994 р. № 666/94 право на земельну частку (пай) може бути об'єктом купівлі - продажу, дарування, обміну, успадкування, застави . Купивши право на земельну частку (пай) можна реалізовувати право вимоги відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) та оформлення права власності на цю земельну ділянку.
Добавил: Інна

Добавил: таня (таня)

За дитиною залишається право на пенсію по втраті годувальника до досягнення 18 років незалежно від факту Вашої праці.
Добавил: таня (таня)

Оскільки громадяни, які мешкають у службових жилих приміщеннях після відпрацювання протягом 10 років на посаді, яка дає право на одержання службового житла, не можуть бути виселені з нього, вони мають право звернутися до органу, який надав їм службове житло, з проханням надати їм замість службового житла звичайне, або зняти з цього житла статус службового. І лише після вирішення цього питання займане житло може бути приватизоване на умовах і в порядку, передбаченому Законом "Про приватизацію державного житлового фонду".
Добавил: Масендич Йосиф Миколайович

Ні, такій сім"ї пільги не передбачені.
Згідно законодавтва право на 25-відсоткову пільгу на оплату житлово-комунальних послуг мають особи, які є громадянами України, і яким на момент закінчення Другої світової війни було менше 18 років. 50-відсоткову пільгу можуть отримати такі категорії людей: реабілітовані громадяни, які стали інвалідами в результаті репресій, або пенсіонери; звільнені зі служби за віком, хворобою або за вислугою років працівники державної пожежної охорони; звільнені зі служби за віком, хворобою або за вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої системи; звільненні зі служби за віком, хворобою або за вислугою років військовослужбовці Служби безпеки; громадяни, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ і державної пожежної охорони, вдови (вдівці) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і державної пожежної охорони; звільнені з військової служби особи, які стали інвалідами під час проходження військової служби; учасники війни, багатодітні сім’ї. Право на 75-відсоткову пільгу мають учасники бойових дій і особи, прирівняні до них. І, нарешті,100-відсоткова пільга передбачена для інвалідів війни і осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.
Добавил: Майя

Так можна. Перед цим потрібно переоформити майно з спільної сумісної власності на спільну часткову власність з виділенням окремих часток кожному з власників з окремим входом. Це можна зробити написавши позовну заву до суду про виділення частки в натурі у спільному майні. Позовна заява подається до суду за місцем розміщення майна.
Добавил: Роман

Відповідно до пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей» членам сім’ї померлих пенсіонерів із числа військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ незалежно від призначення пенсій в разі втрати годувальника, виплачується одноразова грошова допомога: дружині – в розмірі тримісячної пенсії годувальника і на кожного непрацездатного члена сім’ї – у розмірі місячної пенсії годувальника. До членів сім’ї, які мають право на допомогу, належать:
- дружина незалежно від віку і працездатності;
- діти, які не досягли 18 років або старші цього віку, якщо вони стали інвалідами до досягнення 18 років, або були на день смерті годувальника вихованцями, учнями, студентами, курсантами та слухачами (крім курсантів і слухачів військових навчальних закладів), стажистами навчальних закладів і не досягли 23-річного віку;
- батьки, які перебували на утриманні померлого і досягли пенсійного віку: чоловіки – 60 років, жінки – 55 років, або є інвалідами.
Добавил: Лариса

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 року № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян», із урахуванням змін та доповнень, непрацюючі працездатні особи, які доглядають за інвалідом І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку, можуть отримувати щомісячну компенсаційну виплату.

Для призначення компенсації непрацююча працездатна особа подає заяву, форма якої затверджена наказом Міністерства соціальної політики України від 22 лютого 2012 року № 96 «Про затвердження форми Заяви про призначення усіх видів соціальної допомоги, компенсацій, субсидій та пільг», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 березня 2012 року за № 418/20731.

Окрім того, до заяви додаються:

паспорт або документ, що посвідчує особу одержувача державної соціальної допомоги;
довідка про перебування на обліку в органах Пенсійного фонду України або органах праці та соціального захисту населення – для особи, за якою здійснюється догляд;
паспорт або документ, що посвідчує особу, за якою здійснюється догляд;
документ, який підтверджує, що особа не працює: трудова книжка та довідка органів державної податкової служби довільної форми про те, що особа не перебуває на обліку у даному органі державної податкової служби як фізична особа – підприємець;
витяг з акта огляду медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) (для осіб, визнаних інвалідами І групи) – для особи, за якою здійснюється догляд. 
Важливо наголосити, що у разі призначення вказаним особам цього виду компенсації у встановленому порядку, вони підлягають загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню. Відповідно період догляду за інвалідом 1 групи або за престарілим, який за висновком медичного закладу потребує постійного стороннього догляду або досяг 80-річного віку, зараховується до страхового стажу.
Добавил: Іван

Пошук на сайті
120x90
Друзі сайта
Хороший дополнительный заработок без вложений. Неймовірно
Статистика
Друзі сайту
...
Відвідувачі онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаві статті
[12.03.2017]
Обмін пошкоджених купюр іноземної валюти. (0)
[31.01.2017]
Пенсія для учасників бойових дій. (0)
[18.10.2016]
Земля для кожного українця. (0)
[17.03.2015]
Нові правила отримання субсидії 2016. (0)
[28.02.2015]
Документи, які дійсні перетину кордону з дітьми. (0)
[10.01.2015]
Порядок отримання фізособами та юрособами інформації з Держреєстру прав на нерухомість. (0)
[21.12.2014]
Шокуючі іновації від Міністерства фінансів для економії державних коштів. (0)
[21.11.2014]
Пенсії та інші соцвиплати переселенцям з Донбасу. (0)
[08.11.2014]
Затверджено Умови прийому на навчання до вузів у 2015 році. (0)
[23.09.2014]
Гарантовані державою пільги учасникам АТО а також членам їх сімей. (2)