Запитай юриста

Головна » FAQ Додати питання ]

Особам, що здійснюють догляд за самотніми громадянами

похилого віку, які за висновком медичних закладів потребують постійного стороннього догляду, може виплачуватись щомісячна допомога в розмірі і порядку, встановленому місцевими органами влади, і за рахунок коштів цих Рад.

 

Самотнім громадянам похилого віку, які за висновком медичних

закладів потребують постійного стороннього догляду, призначається державна соціальна допомога на догляд у розмірі і порядку, встановлених Законом України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам” (1727-15), надається соціально-побутове обслуговування вдома державними установами.

 Розмір і порядок призначення можна дізнатися в статті про соціальну допомогу на догляд, яка розміщена в розділі "Інформація для тебе".


Всі види соціальної допомоги матері-одиначки описані в статті " Яка допомога є матері-одиночці" в меню Інформація для тебе, розділ "Соціальні питання". Якщо буде щось неясно, пишіть, надам більш детальну інформацію окремо по видах допомоги.
Добавил: Ганжала Оксана Миколаївна

Допомога по вагітності та пологах працюючим жінкам призначається за місцем роботи. 

Жінкам, які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування - в органах праці та соціального захисту населення. Управління праці та соціального захисту населення в даному регіоні можна знайти тут. 

Хто має право на допомогу по вагітності та пологах? 

Право на державну допомогу по вагітності та пологах, мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), а саме: 

1) жінки, звільнені з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації - у розмірі 100 відсотків середньомісячного доходу; 

2) жінки, зареєстровані в центрі зайнятості як безробітні - у розмірі 100 відсотків мінімального розміру допомоги по безробіттю; розміри допомоги по безробіттю можна знайти тут; 

3) аспірантки, докторантки, клінічні ординатори, студентки вищих навчальних закладів I-IV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів - у розмірі місячної стипендії; 

4) непрацюючі жінки і жінки, зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності - у розмірі 25 відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленого законодавством для працездатної особи, з розрахунку на місяць. 

Розмір прожиткового мінімуму в 2011 році становить: 

З 01.04.2011р. 
- Загальний - 911 грн. / Міс, 
- Працездатним особам - 960 грн. / Міс, 
- Особам, які втратили працездатність - 764 грн / міс. 
З 01.10.2011р. 
- Загальний - 934 грн. / Міс, 
- Працездатним особам - 985 грн. / Міс, 
- Особам, які втратили працездатність - 764 грн / міс. 
З 01.12.2011р. 
- Загальний - 953 грн. / Міс, 
- Працездатним особам - 1004 грн. / Міс, 
- Особам, які втратили працездатність - 800 грн. / Міс. 

Закон України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (стаття 21). 

Щоб не запізнитися! 

Допомога по вагітності та пологах призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше 6 місяців з дня закінчення відпустки по вагітності та пологах. 

За який час виплачується допомога? 

Допомога виплачується жінкам за весь період відпустки, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох або більше дітей - 70) календарних днів після пологів. Жінкам, віднесеним до 1-4 категорії осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомога виплачується за 180 календарних днів зазначеної відпустки (90 - до пологів і 90 - після пологів). 

Документи, необхідні для призначення допомоги? 

1. Заява матері; 

2. довідка з основного місця служби, навчання про те, що жінка служить, навчається; 

або 

- Довідка ліквідаційної комісії про те, що жінка звільнена з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації; 

або 

- Довідка центру зайнятості про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості як безробітний; 

або 

- Довідка Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про те, що жінка - суб'єкт підприємницької діяльності; 

3. паспорт; 

4. ідентифікаційний номер; 

5. особовий рахунок в ощадному банку. 

Оформлення та надання відпустки по вагітності та пологах? 

Починається оформлення відпустки, коли працівниця приносить листок непрацездатності, виданий в установленому порядку, в бухгалтерію. Зразок листка непрацездатності можна подивитися тут. 

Листок непрацездатності видається за місцем спостереження за вагітною з 30 тижнів вагітності відразу на 126 календарних днів. 70 днів до пологів, і 56 днів після. Причому термін в 56 днів після пологів може бути продовжений до 70 днів за рішенням лікаря у зв'язку з ускладненнями при пологах. 

Далі майбутня мама пише заяву. Примірна форма заяви наступна: 

Прошу надати мені відпустку по вагітності та пологах, з 00.00.00р. по 00.00.00р. (Листок непрацездатності - серія, №). 

Після цього керівник підприємства, установи або організації (на підставі розділу IV статті 17 Закону України «Про відпустки») повинен оформити Наказ про надання відпустки. 

Отже, спробуємо повторити послідовність дій щодо оформлення допомоги по вагітності та пологах. 

Оформляємо відпустку по вагітності: 

Документи, що подаються на підприємство або орган праці та соціального захисту населення: 

Заява про надання відпустки 
Листок непрацездатності 

Звертаємося до підприємства, а непрацюючим в органи соціального захисту населення за призначенням допомоги по вагітності та пологах, але не пізніше 6 місяців після закінчення відпустки: 

Заява про призначення допомоги, 
Довідка з основного місця роботи, або інша довідка, зазначена вище. 
Паспорт. 
Ідентифікаційний номер. 
Особовий рахунок в ощадному банку. 
Отримуємо допомогу 

Вам слід пам'ятати, що згідно ст. 52 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням», документи для призначення допомоги з тимчасової непрацездатності, по вагітності та пологах розглядаються не пізніше десяти днів з дня їх надходження. 

У випадку, якщо у Вас виникли проблеми з оформлення належної Вам допомоги, спробуйте зателефонувати на Урядову телефонну «гарячу лінію» - телефонний центр спілкування уряду з громадянами, що дозволяє їм оперативно отримувати інформацію від органів виконавчої влади. 

Всі дзвінки приймаються операторами Центру і передаються відповідним органам виконавчої влади, які розглядають звернення та надають відповіді заявникам. 

Номер телефону урядової «гарячої лінії»: 0-800-507-309 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, дзвінки з мобільних телефонів оплачуються згідно тарифів оператора мобільного зв'язку). 

Урядова "гаряча лінія" працює крім святкових днів та неділі за наступним графіком: 

понеділок - п'ятниця з 8 до 21 години, 

субота - з 8 до 19 годин. 
Добавил: Надія

Щодо митного контролю:

Митні правила України
Інформація Кримської регіональної митниці про основні правила для громадян, що перетинають митний кордон України

Предмети, валюта й інші цінності, які ввозяться на митну територію України, підлягають обов'язковому декларуванню. При цьому декларація є письмовим зобов'язанням громадянина про зворотний вивіз заявлених товарів.
Ввіз іноземної валюти

Наявна іноземна валюта ввозиться фізичними особами, незалежно від віку.

Дозволяється усно задекларувати суми в будь-якій валюті, еквівалентні 1 000 доларів США, а також чеків, емітованих іноземними банками, на ту ж суму.

Обов'язкової вказівки в митній декларації вимагають суми, еквівалентні 10 000 доларів США, або чеки на суму до 50 000 доларів США, поза залежністю від валюти. Розв'язних документів при цьому не потрібно.

Наявна іноземна валюта, що перевищує суму 10 000 доларів США, приймається митним органом на зберігання й вертається власникові для ввозу її в Україну при наданні спеціального дозволу Національного банку. Таке ж правило діє й щодо чеків на суму більше 50 000 доларів США.
Ввіз коштовностей

Особисті коштовності підлягають обов'язковому декларуванню.
Ввіз/вивіз фотоапаратів і відеокамер

Заявляти або не заявляти про наявність у вас фотоапарата або відеокамери - ваша особиста справа, тут строгого правила не існує. Але краще це все-таки зробити. При цьому однозначно заборонений ввіз/вивіз друкованих матеріалів, кліше, негативів, знятих плівок, фотографічних знімків, кінострічок і відеозапису й т.п., які містять пропаганду ідей війни, расизму, расової дискримінації й геноциду.
Ввіз особистого автотранспорту

Тимчасовий ввіз транспортних засобів дозволяється громадянам-нерезидентам для власних потреб строком до одного року під письмові зобов'язання про зворотний вивіз і при наявності документів, що підтверджують реєстрацію транспортного засобу за межами України. При цьому транспортні засоби, тимчасово завезені громадянами-нерезидентами на митну територію України для власного користування на строк, що перевищує два місяці, підлягають реєстрації в органах Державної автомобільної інспекції Міністерства внутрішніх справ України.
Ввіз мобільних телефонів

Іноземним громадянам дозволяється тимчасовий ввіз в Україну одиничних екземплярів мобільних телефонів, стандарти яких дозволені в Україні (GSM 900, GSM 1800, NMT).
Вивіз сувенірів

Без оподатковування з митної території України дозволяється вивозити предмети, що не є товарної партією, на суму, що не перевищує еквівалента 100 000 євро. На твори мистецтва, культурні й історичні цінності й інші предмети, які становлять значну історичну й художню цінність, потрібно одержувати дозвіл Міністерства культури. При "незначності" культурної цінності досить мати чек магазина, художнього салону, де була зроблена покупка.
Вивіз іноземної валюти

Наявна іноземна валюта вивозиться фізичними особами, незалежно від віку.

Дозволяється вивіз за межі України за умови усного декларування іноземної валюти готівкою й/або дорожніми чеками на суму до 1 000 доларів США.

И все-таки, основним документом при вивозі валюти є митна декларація. Ви маєте повне право вивезти рівно стільки валюти, скільки ввезли. Це означає, що за умови обов'язкового декларування нерезиденти України можуть вивезти суму, не перевищуючу 10 000 гривень або 5 000 доларів США (еквівалент цієї суми в іншій валюті).
Вивіз кримського вина

В Україну дозволяється ввозити для власних потреб і, що немаловажно, без пред'явлення сертифіката відповідності, літр горілочних виробів, два літри вина й 10 літрів пива. Все це можна закусити продуктами харчування на суму, не перевищуючу 50 євро.

На жаль, незважаючи на всесвітню популярність кримських вин, з митної території України як сувенір можна буде відвезти всі ті ж два літри вина на людину.
Режим спрощеного митного контролю

Спеціальний режим спрощеного контролю (система "Зеленого" і "Червоного" коридорів) застосовується у випадках переміщення громадянами через Митний кордон України речей, предметів і цінностей, що не підлягають обов'язковому декларуванню й митному оподатковуванню, і не предметів, що підпадають під категорії, на переміщення яких через митний кордон України встановлені чинним законодавством заборони й обмеження. Як правило, у пункті пропуску аеропорту "Сімферополь" спрощений митний контроль застосовується в напрямку "приліт" і "виліт" на регулярних авіарейсах, рейсах явно некомерційного характеру, а також чартерних рейсах, що привозять організовані групи туристів або відпочиваючих, наступних в Україну особливо із країн СНД.

Громадяни, що проходять по лінії спрощеного митного контролю ("Зелений" коридор), звільняються від заповнення митної декларації. Декларування в режимі спрощеного митного контролю виробляється громадянами шляхом вибору коридору проходження митного кордону України в аеропорті "Сімферополь". При цьому звільнення від надання митної декларації не означає звільнення громадян від обов'язків зберігати порядок переміщення через митний кордон України валюти, цінностей і інших предметів. Громадяни, що порушили умови переходу через "Зелений" коридор несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Пасажири, що мають при собі, у ручній поклажі й багажі предмети, що підлягають обов'язковому декларуванню митним органом, проходять митне оформлення по лінії "Червоного" коридору, тобто заявляючи про їх в обов'язковому порядку шляхом письмового декларування і пред'являючи їх до огляду.

Короткий підсумок

При перетинанні границі України необхідно зажадати й заповнити бланк митної декларації. Декларація заповнюється у двох екземплярах. Один, завірений особистою номерною печаткою інспектора митниці, залишається в туриста, другий - у митниці.

Вивіз товарів на суму до 100 000 євро не обмежений за винятком спиртних напоїв, тютюнових виробів і товарів, на які накладені обмеження (сировина, культурні цінності й т.д.). Особисті речі ввозяться безкоштовно. На ввіз нових речей (в упакуванні) накладає мито.

Ввіз/вивіз спиртних напоїв: міцністю понад 28 градусів - 1 літр, провина (до 28 градусів) - 2 літри, пива - до 10 літрів. Тютюнових виробів: 200 сигарет або 200 грам тютюну. Продуктів харчування: на суму не більше 50 євро.

При в'їзді автотранспорту оформляється автомобільна декларація (МД-7). Дозволено в'їзд на строк до двох місяців без постановки на облік. При необхідності можна оформити продовження в найближчій митниці. Вартість оформлення декларації - 0,2% від заявленої вартості автомобіля + послуги брокера. Дозволено ввозити не більше 20 літрів бензину (крім автомобільного бака).


Добавил: андрій

 Необхідно відзначити, що після вступу в силу закону про пенсійну реформу працюючим пенсіонерам не передбачено перерахунок виплат у зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму. Наприклад, збільшувати надбавки на «зайвий» стаж їм не будуть. У той же час навіть на них поширюється дія постанови про те, що виплата повинна становити суму не нижче мінімальної. Таким чином, якщо фактичний розмір пенсії у працюючого пенсіонера був менше 764 гривень і йому держава доплачує до цієї суми, то з 1 жовтня держава продовжить доплачувати йому до нового мінімального розміру - вже до 784 гривень. А ось якщо у працюючого пенсіонера фактична пенсія була більше мінімуму (наприклад, 1500 гривень) і він отримував надбавки за стаж вище норми, то з 1 жовтня йому ніяких перерахунків через зростання прожиткового мінімуму робити не будуть. Але зате коли він перестане працювати, йому зроблять перерахунок виплат з урахуванням дати звільнення.
До речі, про надбавки. У нас в країні існує безліч надбавок і доплат до пенсій. І багато з них залежать від розмірів прожиткового мінімуму. Так що з 1 жовтня вони також збільшаться.
Найпоширеніша доплата - за «зайвий» стаж. За кожний рік понад необхідного стажу пенсіонери отримують надбавку в розмірі максимум 1 відсотка мінімальної пенсії. Як ми вже написали, необхідний стаж збільшився на десять років. Це, природно, позначиться і на розмірі доплат. Наприклад, до 1 жовтня чоловікові з 40-річним стажем призначають 15-відсоткову надбавку, оскільки він пропрацював на 15 років довше, але після 1 жовтня у нього буде всього лише 5 років додаткового стажу. І відповідна надбавка - 5 відсотків.Максимальний розмір надбавки за стаж у нас за законом становить 1 відсоток мінімальної пенсії, і з 1 жовтня (у зв'язку із зростанням прожиткового мінімуму) він збільшився з 7 гривень 40 копійок до 7 гривень 80 копійок за кожен додатковий рік.
Добавил: Зайцева Світлана Володимирівна (administrator)

Будинкова книга - «зошит» формату А-4, пронумерований і прошитий. Знаходиться у власника будинку (або квартири) і переходить до нового власника при наступних продажах. Після посвідчення угоди відчуження в ній робиться відповідна відмітка бюро технічної інвентаризації, а також робляться відмітки у разі необхідності реєстрації або зняття з реєстрації осіб, що проживають у цій  квартирі або будинку. Процедура оформлення та реєстрації будинкових книг затверджується  Положенням  про порядок оформлення та реєстрації будинкових книг на місцевому рівні органами виконавчої влади. Для детальної інформації зверніться в будинкоуправління свого міста.
Добавил: Бойко Андрій Андрійович

Роблять. Беруть амніотичну рідину. На практиці це виглядає так: великою голкою, під контролем УЗД, проколюють навколоплідний міхур, прокол роблять через живіт, беруть не багато навколоплідних вод. І відповідно роблять аналіз. Таким чином можна визначити не тільки батьківство, але так саму стать дитини, пороки розвитку або генетичні захворювання.
За свідченнями роблять без проблем, за бажанням я думаю навряд чи (хоча напевно за гроші можна все)
Сама по собі процедура безболісна, але на жаль часто бувають ускладнення і можливий викидень. Тому рекомендую дочекатись народження дитини і тоді зробити аналіз ДНК без ризику для здоров'я дитини.
Добавил: Саша

Ні, Ви не можете отримати субсидію, тому що   Субсидія призначається власнику (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського фонду, членові житлово-будівельного (житлового) кооперативу,власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

Почнемо з того, що  приватизація житла — це відчуження квартир, будинків, кімнат з державного житлового фонду на користь громадян України. Передача квартир (будинків) у власність громадян оформляється свідоцтвом про право власності (статті 1-8 Закону «Про приватизацію державного житлового фонду»). Власники квартир, частини квартири володіють на правах власності.  Співвласник  має  право  самостійно  розпорядитися   своєю часткою у праві спільної часткової власності(ст.361 ЦК). Спадкуванням є перехід прав та обов’язків, тобто спадщини, від померлого, який вважається спадкодавцем, до спадкоємців (стаття 1216 Цивільного кодексу, далі — ЦК).
Спадкування здійснюється за заповітом або за законом (стаття 1217 ЦК). У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі не охоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування одержують спадкоємці за законом (стаття 1223 ЦК).
Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування в разі відсутності спадкоємців попередньої черги (стаття 1258 ЦК).
Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними (стаття 1267 ЦК).
Право на спадкування за законом мають: у першу чергу — діти спадкодавця, той з подружжя, хто його пережив, та батьки (стаття 1261 ЦК); у другу чергу — рідні брати і сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері (стаття 1262 ЦК); у третю чергу — рідні дядько і тітка спадкодавця (стаття 1263 ЦК).
За правом представлення внуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім батькові та матері, якби вони були живими на час відкриття спадщини (стаття 1266 ЦК).
Спадкоємець за заповітом або за законом може відмовитися від прийняття спадщини протягом шести місяців з часу відкриття спадщини, подавши нотаріусу відповідну заяву (стаття 1273 ЦК).
Спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є квартира чи її частина, зобов’язаний звернутися до нотаріуса за видачею свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно, а потім зареєструвати це своє право (статті 1297, 1299 ЦК).
Співвласник  має право на виділ у натурі частки із майна, що є у спільній частковій власності (стаття 364 ЦК).
Майно, що є у спільній частковій власності, можна поділити в натурі між співвласниками за домовленістю між ними (стаття 367 ЦК). Якщо не дійдете згоди, то доведеться звертатися до суду.
Добавил: Волощук Іван Сидорович

Згідно з п. 287.1 ст. 287 Податкового кодексу України (ПКУ), власники та землекористувачі сплачують земельний податок з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

 Відповідно до п. 286.5 ст. 286 кодексу нарахування фізичним особам сум податку проводиться органами державної податкової служби, які направляють до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.
За ст. 286 п 286.2 Платники   плати   за   землю   (крім  фізичних  осіб) 
самостійно  обчислюють  суму податку щороку станом на 1 січня і не 
пізніше  20  лютого  поточного  року  подають  відповідному органу 
державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки 
податкову  декларацію  на  поточний  рік за формою, встановленою у 
порядку,  передбаченому  статтею  46  цього  Кодексу,  з розбивкою 
річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації 
звільняє  від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні 
першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати 
за  землю)  разом  з  нею  подається  довідка  (витяг)  про розмір 
нормативної  грошової  оцінки  земельної  ділянки,  а  надалі така 
довідка  подається  у разі затвердження нової нормативної грошової 
оцінки землі.
П 286.3 Платник  плати  за  землю  має право подавати щомісяця 
нову звітну податкову декларацію,  що звільняє його від  обов'язку 
подання податкової декларації не пізніше 20 лютого поточного року, 
протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.
П 286.4 За   нововідведені    земельні    ділянки    або    за 
новоукладеними  договорами  оренди  землі  платник  плати за землю 
подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що 
настає за звітним. 

Згідно п.287.5 ст.287 ПКУ, земельний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Зазначимо, що до набрання чинності Податкового кодексу, громадяни - платники земельного податку повинні були сплачувати податок двічі на рік рівними частинами: до 15 серпня і до 15 листопада.

Втрата податкового повідомлення-рішення про сплату податку не звільняє платників від виконання вимог статті 287 кодексу.

Для правильності обчислення і справляння земельного податку, і для уточнення і доповнення облікових карток, платники податків повинні надавати в податкову інспекцію, за місцем реєстрації земельної ділянки, інформацію про присвоєний ідентифікаційний номер, інформацію про знаходження земельної ділянки, документ, що засвідчує право власності на цю ділянку і документ, що підтверджує наявність пільги.

Пільги зі сплати земельного податку для фізичних осіб передбачені статті 281 кодексу.

Згідно з пунктом 281.1 статті 281 від сплати податку звільняються:
- Інваліди першої та другої групи;
- Фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
- Пенсіонери (за віком);
- Ветерани війни та особи, на яких поширюється дія закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";
- Фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

- Для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більше 2 гектара;
- Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;
- Для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;
- Для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара;
- Для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара.

Крім цього, при зміні власника земельної ділянки або придбанні права на пільгу зі сплати податку за землю, необхідно в короткі строки самостійно надати в податкову інспекцію відповідні документи, що дають право користування чи володіння даною ділянкою або користування пільгою.

Несплата податку за землю та використання ділянки не за цільовим призначенням є підставою для припинення права користування земельною ділянкою згідно зі ст. 141 Земельного кодексу України.

У випадках порушення вимог розділу ХІІІ Податкового кодексу України платники податків несуть відповідальність, передбачену цим кодексом та Земельним кодексом України.

Нагадаємо, зокрема, що відповідно до ст. 274.1 ст. 274 НКУ, ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі 1% від їх нормативної грошової оцінки, за винятком земельних ділянок, зазначених у статтях 272, 273, 276 і 278 кодексу.

Ст.272 встановлює ставки податку за один гектар сільськогосподарських угідь у відсотках від їх нормативної грошової оцінки:

- Для ріллі, сіножатей та пасовищ - 0,1%;

- Для багаторічних насаджень - 0,03%.

У ст. 273 йдеться про оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісового фонду (незалежно від місцезнаходження). Ст. 276 визначає особливості встановлення ставок земельного податку, а ст. 278 встановлює ставки податку за земельні ділянки, надані підприємствам промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони, розташовані за межами населених пунктів.
Добавил: Ярослав

Пошук на сайті
120x90
Друзі сайта
Хороший дополнительный заработок без вложений. Неймовірно
Статистика
Друзі сайту
...
Відвідувачі онлайн
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Цікаві статті
[12.03.2017]
Обмін пошкоджених купюр іноземної валюти. (0)
[31.01.2017]
Пенсія для учасників бойових дій. (0)
[18.10.2016]
Земля для кожного українця. (0)
[17.03.2015]
Нові правила отримання субсидії 2016. (0)
[28.02.2015]
Документи, які дійсні перетину кордону з дітьми. (0)
[10.01.2015]
Порядок отримання фізособами та юрособами інформації з Держреєстру прав на нерухомість. (0)
[21.12.2014]
Шокуючі іновації від Міністерства фінансів для економії державних коштів. (0)
[21.11.2014]
Пенсії та інші соцвиплати переселенцям з Донбасу. (0)
[08.11.2014]
Затверджено Умови прийому на навчання до вузів у 2015 році. (0)
[23.09.2014]
Гарантовані державою пільги учасникам АТО а також членам їх сімей. (2)