Запитай юриста

Головна » FAQ Додати питання ]

Так, це буде дуже великий плюс для поновлення батьківства.
Статтею 169 Сімейного кодексу України особам, позбавленим батьківських прав, надано право звернутися до суду з позовом про їх поновлення.

Розглядаючи такі справи, суди зобов'язані перевіряти, наскільки змінилися поведінка особи та обставини, що були підставою для позбавлення її батьківських прав.

При вирішенні питання про поновлення батьківських прав одного з батьків суд бере до уваги думку другого з них та інших осіб, із якими проживає дитина, враховує її інтереси, а також думку дитини, якщо вона її може висловити.

За змістом ч. 4 ст. 169 СК України поновлення в батьківських правах можливе лише за умови, що батьки істотно змінили в кращий бік поведінку, спосіб життя і (або) ставлення до виховання дитини.

Зміни в способі життя батьків, їхнє ставлення до дитини не можуть відбутися швидко, для цього необхідний значний період часу. При цьому, недостатньо одних намірів батьків змінити свою поведінку, необхідно, щоб їх спосіб життя дійсно змінився настільки, що ніяких небезпек і загроз життю і здоров'ю дитини більше не буде, а батьки в змозі належним чином виховувати дитину і захищати її права і інтереси.

Поновлення батьківських прав і повернення дитини батькам допускається тільки в тому випадку, якщо це відповідає інтересам дитини. Якщо поновлення в батьківських правах суперечить інтересам дитини, то суд має право з урахуванням думки дитини відмовити в задоволенні позову батьків про поновлення в батьківських правах

Добавил: Білан Галина Володимирівна

Для отримання земельної ділянки під будівництво потрібно написати заяву про виділення земельної ділянки до сільської чи міської ради. Рішенням засідання сільської чи міської ради буде виділено земельну ділянку. Одна умова, наявність згідно генерального плану забудови населеного пункту ділянок, які можуть бути віднесені до житлового будівництва. 
Добавил: Світлана

Добавил: Бабецька Світлана

Згідно Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" ст.8 п.2 
 Передача   квартир   (будинків),  житлових  приміщень  у гуртожитках  здійснюється в спільну сумісну або часткову власність за  письмовою  згодою  всіх повнолітніх членів сім'ї, які постійно мешкають   у   цій  квартирі  (будинку),  житловому  приміщенні  у гуртожитку,   в   тому   числі   тимчасово   відсутніх,  за  якими зберігається   право   на   житло,   з   обов'язковим  визначенням уповноваженого власника квартири (будинку), житлового приміщення у гуртожитку. 
Частку у власність отримують тільки повнолітні члени сім'ї.
Добавил: Владислав

Розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на даний час регламентується Наказом Минрегиона № 244 від 21.10.2011 р. " Порядок розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності"
Добавил: Фоменко Роман

Уточніть будь ласка цільове призначення землі.

Добавил: бандура олег

Так може, якщо Вона є одноосібно власниця житлового будинку. Якщо співвласниця- в межах своєї частини.
Добавил: мартинюк галина василівна

Опікунство виконується на громадських засадах(безкоштовно), тому оплачувати декрет Вам ніхто не буде. Також вагітність може бути підставою для звільнення опікуна від покладених на нього обов'язків за рішенням органу опіки та піклування.
Добавил: Татьяна

Рішення про призначення (не призначення) субсидії, як виняток, приймається на підставі акта обстеження матеріально –побутових умов сім’ї. Також на рішення впливають наявність інших доходів в тому числі родичі за кордоном. Це автоматично означає можливість оплати за комунальні послуги.

Ні, не можете. Згідно Цивільного кодексу України: Спадщина  відкривається   внаслідок   смерті   особи   або оголошення її померлою (ст.1220 ч 1). Часом  відкриття спадщини є день смерті особи або день,  з якого вона оголошується померлою(ст.1220 ч 2). 
 Місцем  відкриття  спадщини  є  останнє  місце  проживання спадкодавця. 
 Якщо  місце  проживання   спадкодавця   невідоме,   місцем відкриття   спадщини   є  місцезнаходження  нерухомого  майна  або основної  його  частини,  а  за  відсутності  нерухомого  майна  - місцезнаходження основної частини рухомого майна(ст.1221). 
Для   прийняття  спадщини  встановлюється  строк  у  шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини(ст.1270).За цей час Ви повині прийняти спадщину. Для цього потрібно звернутись з заявою до нотаріуса, який посвідчував заповіт, а якщо  у  населеному пункті немає нотаріуса- до уповноваженої на це посадової особи відповідного органу місцевого самоврядування.
Добавил: Корецька Тетяна

Пошук на сайті
120x90
Друзі сайта
Хороший дополнительный заработок без вложений. Неймовірно
Статистика
Друзі сайту
...
Відвідувачі онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаві статті
[12.03.2017]
Обмін пошкоджених купюр іноземної валюти. (0)
[31.01.2017]
Пенсія для учасників бойових дій. (0)
[18.10.2016]
Земля для кожного українця. (0)
[17.03.2015]
Нові правила отримання субсидії 2016. (0)
[28.02.2015]
Документи, які дійсні перетину кордону з дітьми. (0)
[10.01.2015]
Порядок отримання фізособами та юрособами інформації з Держреєстру прав на нерухомість. (0)
[21.12.2014]
Шокуючі іновації від Міністерства фінансів для економії державних коштів. (0)
[21.11.2014]
Пенсії та інші соцвиплати переселенцям з Донбасу. (0)
[08.11.2014]
Затверджено Умови прийому на навчання до вузів у 2015 році. (0)
[23.09.2014]
Гарантовані державою пільги учасникам АТО а також членам їх сімей. (2)