Запитай юриста
Доброго дня!
Визначення частки в спільній сумістній власності проходить тільки в судовому порядку. Добавил: Тетяна |
Доброго дня!
Згідно з п. 10 вказаної Постанови №250, соціальна допомога не призначається в таких випадках:
у власності чи володінні малозабезпеченої сім’ї (крім сімей, які складаються лише з дітей і осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I і II групи, і сімей, у яких є діти-інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 гектара (крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім’ї причин не приносить дохід); Добавил: Алена |
Доброго дня!
Відповідно до ст.184 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років – ч.6 ст.179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору. Названі категорії жінок не можуть бути звільнені не лише за підставами, передбаченими ст.40 та ст.41 КЗпП, а й за іншими підставами, що кваліфікується як звільнення (розірвання) трудового договору з ініціативи власника.
Поновлення на робочому місці проходить за рішенням суду.
Покаранням для установи буде виплата зарплати за всі дні вимушеного прогулу, якщо рішення суду буде на Вашу користь. Добавил: Анастасія |
Доброго дня!
Частиною шостою ст. 179 Кодексу законів про працю України від 10.12.71 р. (за текстом – КЗпП України) та п. 3 ст. 25 Закону «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (зі змінами та доповненнями) визначено, що у разі якщо дитина потребує домашнього догляду, жінці в обов'язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у медичному висновку, але не більш як до досягнення дитиною шестирічного віку.
Отже, ця відпустка надається за заявою жінки повністю або частково в межах установленого періоду, тобто на термін, зазначений у медичному висновку (довідці ЛКК), та оформляється наказом (розпорядженням) роботодавця.
Згідно зі ст. 181 КЗпП України відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та відпустка без збереження заробітної плати, на підставі медичного висновку – до 6 років, зараховуються як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. Час відпусток, зазначених у цій статті, до стажу роботи, що дає право на щорічну відпустку, не зараховується.
Слід зазначити, що підприємства, установи, організації за рахунок власних коштів можуть надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості (ст. 179 КЗпП України). |
Добрий день. У мене є дитина - інвалід 1 групи. Проживаємо і зареєстровані в квартирі моєї мами. Вона тільки власник і не зареєстрована у даній квартирі. Всі комунпослуги юридично оформлені на власницю (маму). Щоб отримати субсидію мені у відділі субсидій сказали переоформити рахунки на себе, але коли прийшла у газкантору то повідомили, що таке не можливо: хто власник на тому і рахунки. Чи можу я якось отримати пільги на комунпослуги по даній пільзі? Дякую.
Доброго дня!
Згідно Наказу Мінрегіон України, Мінсоцполітики України, Міненерговугілля України № 108/132/154 від 13.03.2012 року " Про затвердження Порядку тимчасового відкриття особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку) особам, які не є власниками такого приміщення (будинку)"
Цей Порядок регулює механізм тимчасового відкриття житлово-експлуатаційними організаціями, житлово-будівельними (житловими) кооперативами, об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку та організаціями, що надають житлово-комунальні послуги (далі - організації - надавачі послуг), особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку) особам, які не є власниками такого приміщення (будинку) та щодо яких районними, районними у містах Києві і Севастополі державними адміністраціями та виконавчими органами міських і районних рад або комісіями, які ними утворюються, прийнято рішення про призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до пункту 6 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050).
2. Організації - надавачі послуг тимчасово, на строк від шести до дванадцяти місяців, відкривають особові рахунки для оплати житлово-комунальних послуг на осіб, визначених у пункті 1 цього Порядку, на підставі їх заяв та письмової згоди власника (співвласника) житлового приміщення (будинку), з яким укладено договір про надання таких послуг.
Відкриття особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг на осіб, визначених у пункті 1 цього Порядку, не звільняє власника (співвласника) житлового приміщення (будинку) від обов’язків, визначених договором про надання житлово-комунальних послуг.
3. На запит управлінь праці та соціального захисту населення районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій, структурних підрозділів з питань праці та соціального захисту населення виконавчих органів міських, районних у містах рад організації - надавачі послуг надають відомості про тимчасово відкриті на осіб, визначених у пункті 1 цього Порядку, особові рахунки по сплаті за житлово-комунальні послуги для перерахування коштів призначених їм субсидій на ці рахунки.
Добавил: Олександра |
якщо я маю в селі половину будинку у власності, отриманого у спадщину, а присадибна ділянка не приватизована то чи маю я вказувати в декларації на субсидію цей будинок і чи потрібна довідка з сільської ради про розмір присадибної ділянки для отримання субсидії на комунальні послуги?
Доброго дня!
Згідно Постанови КМУ №848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива" п.13:
У органі праці та соціального захисту населення громадянин
заповнює заяву та декларацію про доходи і майновий стан осіб,
зареєстрованих у житловому приміщенні, за формами, затвердженими
Мінсоцполітики.
Громадянин несе відповідальність за надані відомості про
доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення
права на призначення субсидії та на визначення її розміру.
А згідно п.5 субсидія не призначається, якщо:
уповноважений власник (співвласник) житла, наймач житла удержавному та громадському житловому фонді, член житлово-будівельного кооперативу, власник (співвласник) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок, та особи, які зареєстровані разом з ним у житловому приміщенні (будинку), мають у своєму володінні (користуванні) чи володінні (користуванні)
дружини (чоловіка, неповнолітніх дітей) у сукупності більше ніж одне житлове приміщення (будинок), загальна площа яких у сумі перевищує встановлену соціальну норму житла, в межах якої надається субсидія. Добавил: Петрова Олена Григорівна |
Раніше діяв закон, коли я мала змогу взяти у нашого депутата Акт обстеження житлових умов для того, щоб не платити за комунальні послуги за сина, який приписаний в квартирі м.Староконстянтинів, а офіційно працює та проживає в м.Київ. Тепер цей закон відмінено? І натомість взамін нічого не пропонується? Якже соцзахист? Зарплати на місці, пенсії на місці, просто останню шкуру здирають?! А якщо в мене двоє дітей, приписаних вдома і обоє працюють офіційно далеко від дому? Дякую за відповідь.
Доброго дня!
Основний показник, за яким тепер розраховується субсидія – це сукупний дохід зареєстрованих на житловій площі осіб зо останні 6 місяців. Добавил: Ольга |
Квартира приватизована на 3х: маму, батька і мене. Батьки розлучені. Батько живе в тій квартирі з новою сім"єю. А я хочу мати підтвердний документ, що маю право власності на 1/3 цієї квартири. Як бути. Батько мені його не дасть, ми не спілкуємось. Чи можна отримати дублікат чи ще щось, щоб можна було засвідчити, що я співвласник квартири.
Доброго дня!
Зверніться у відділ приватизації житлового фонду, може там Вам допоможуть. Добавил: Анастасія Герман |
ЯКЩО ДИТИНА НАРОДЖЕНА У 2011. 10. 29. ДО СКІЛЬКОХ РОКІВ ДІЕ ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ?
Доброго дня!
З 9 квітня 2011 року відповідно до Закону України від 17.03.2011 р. № 3164-VI "Про внесення зміни в Закон України "Про державну допомогу родинам з дітьми" щодо виплати допомоги при народженні дитини" допомога при народженні дитини виплачується у сумі, кратній 30 розмірам прожиткового мінімуму, – на першу дитину; кратній 60 розмірам прожиткового мінімуму, – на другу дитину; кратній 120 розмірам прожиткового мінімуму, – на третю і кожну наступну дитину. Виплата допомоги здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму при народженні дитини, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину – 48 місяців, на третю і кожну наступну дитину – 72 місяців рівними частинами. |
одинока та багатодітна і малозабезпечена мати виховую двох неповнолітніх дітей та третя дитина студент який маю правовий захист при скорочені
Доброго дня!
Згідно ст. 184 Кодексу Законів про працю України встановлюється:
Звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років (до шести років - частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов'язковим працевлаштуванням. Обов'язкове працевлаштування зазначених жінок здійснюється також у випадках їх звільнення після закінчення строкового трудового договору. На період працевлаштування за ними зберігається середня заробітна плата, але не більше трьох місяців з дня закінчення строкового трудового договору. Добавил: галина миколаївна |
|
Пошук на сайті |
---|
|
Відвідувачі онлайн |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|