Юридична консультація

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 18 19 »
Показано 181-195 з 284 повідомлень
0  
104. Кристина   (12.03.2014 14:25)
Добрый день!на данный момент я развожусь с мужем,у меня ребёнок 3 года от мужа с которым развожусь.На работу пака не могу выйти так как ещё в садик не пошел,доходов нет ни каких подала на элементы.Какую помощь я могу получать от государства.И буду ли я как мать одиночка?Ребёнок приписан по моему месту жительству и проживает со мной на съемной квартире.Ребёнок записан на отца
Ответ: Доброго дня!
Згідно Закону Укарїни "Про державну допомогу сім"ям з дітьми" ст.18-1:
Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому
порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.
З видами допомоги можна ознайомитися в статті Державні соціальні виплати: види та порядок призначення.

0  
103. Маргатита   (05.03.2014 23:37)
Здравствуйте! Помогите пожалуйста разобраться в ситуации: я живу с отцом своих сыновей, старшему 2,7, а младшему 1,2, живем мы не росписаны в гражданском браке, но детей он признал и дал свою фамилию. От первого брака у него дочка 5 лет, его бывшая жена он в разводе отсудила 50% алиментов до 18 лет, он работал на работе и перечисляла работа каждый месяц 650 грн алиментов, а я получаю помощь до 3-х лет на двоих детей 1400 грн. вместо 260, теперь моего гражданского мужа уволили с работы с 01 марта, но уволили понарошку в связи с кризисом в стране, трудовой не отдают и на биржу он не станет потому что он будет дальше работать на той работе. Что делать дальше с алиментами на первого ребенка, кто должен сказать сумму которую он должен платить? А мне теперь как подавать документы ведь у меня не будет его документа с работы про доходы и на бирже он не стоит как безработный, а тоже не хочу терять 1000 в месяц, как поступить может и мне подать на алименты? И как потом будет оплата на троих детей у него? Помогите разобраться пожалуйста!!!!
Ответ: Доброго дня!
По-перше потрібно розібратися з роботою. Якщо є наказ про звільнення то трудову повинні віддати робітнику. Якщо звільнення немає (немає наказу про звільнення) робітник офіційно працює і отримує зарплату.
Аліменти стягуються з офіційних доходів, які отримує платник. Немає доходів, немає аліментів.
Стосовно документа( трудової книжки) її повинні надати по вимозі власника. Це його власні документи і підстав для відмови немає. Витребувати можна запитом, який надсилається рекомендованим листом. Якщо не отримали відповідь-звертайтесь до суду з позовною заявою.

0  
102. Оксана   (27.02.2014 18:52)
Доброго дня! Цікавить таке: чи потребує багатодітна сімя (чоловік, дружина та троє дочок, одній з яких виповнилось 9 років), яка проживає в трьохкімнатній неприватизованій квартирі з розлученими батьками дружини покращення житлових умов? (за площею забезпечення житлом більше 6 м2).
Ответ: Згідно П О С Т А Н О В А РАДИ МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР І УКРАЇНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКАНСЬКОЇ РАДИ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК від 11 грудня 1984 р. N 470
"Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР" чинної на даний час.

На квартирний облік беруться громадяни, які потребують
поліпшення житлових умов.

Потребуючими поліпшення житлових умов визнаються громадяни:

1) забезпечені жилою площею нижче за рівень, що визначається
виконавчими комітетами обласних, Київської і Севастопольської
міських Рад народних депутатів разом з радами профспілок. Цей
рівень періодично переглядається вказаними органами;

2) які проживають у приміщенні, що не відповідає встановленим
санітарним і технічним вимогам. Перелік випадків, коли жилі
будинки (жилі приміщення) вважаються такими, що не відповідають
санітарним і технічним вимогам, визначається Міністерством
житлово-комунального господарства УРСР, Міністерством охорони
здоров'я УРСР і Держбудом УРСР;

3) які хворіють на тяжкі форми деяких хронічних захворювань,
у зв'язку з чим не можуть проживати в комунальній квартирі або в
одній кімнаті з членами своєї сім'ї. Перелік зазначених
захворювань затверджується Міністерством охорони здоров'я УРСР за
погодженням з Українською республіканською радою професійних
спілок. Порядок видачі медичних висновків зазначеним хворим
встановлюється Міністерством охорони здоров'я УРСР;

4) які проживають за договором піднайму жилого приміщення в
будинках державного або громадського житлового фонду чи за
договором найму жилого приміщення в будинках житлово-будівельних
кооперативів;

5) які проживають не менше 5 років за договором найму
(оренди) в будинках (квартирах), що належать громадянам на праві
приватної власності;
{ Підпункт п'ятий пункту 13 в редакції Постанови КМ N 848
( 848-93-п ) від 11.10.93 }

6) які проживають у гуртожитках;

7) які проживають в одній кімнаті по дві і більше сім'ї,
незалежно від родинних відносин, або особи різної статі старші за
9 років, крім подружжя (в тому числі якщо займане ними жиле
приміщення складається більш як з однієї кімнати).
{ Підпункт сьомий пункту 13 в редакції Постанови РМ N 69
( 69-91-п ) від 25.03.91 }

0  
101. Андрій   (15.02.2014 10:55)
Доброго дня !!! Підкажіть будь ласка чи має право на цільове скерування при вступі на педагогічний факультет, особа яка прописана у місті, але фактично проживає у селі та усі роки ходить у сільську школу ?
Ответ: Доброго дня!
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України №1159 від 29 червня 1999 року Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості п.8:
Прийом абітурієнтів до вищих навчальних закладів за
встановленою квотою здійснюється на підставі цільових направлень,
що видаються абітурієнтам, які постійно проживають у сільській
місцевості або селищах міського типу, зокрема:

до вищих навчальних закладів першого і другого рівнів
акредитації - райдержадміністраціями;

до вищих навчальних закладів третього і четвертого рівнів
акредитації - відповідними органами Ради міністрів Автономної
Республіки Крим та облдержадміністраціями;

до вищих навчальних закладів залізничного транспорту
першого - четвертого рівнів акредитації - керівниками залізниць;
{ Пункт 8 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 1968
( 1968-2003-п ) від 17.12.2003 }

до вищого навчального закладу митної служби - Держмитслужбою.
{ Пункт 8 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ N 685
( 685-2008-п ) від 30.07.2008 }

0  
100. наталья   (11.02.2014 15:10)
Добрий день у мене питання при заповненні деклараціїї про дохід оформляю соціальну допомогу відмовились прийняти документи і попросили документи на будинок і землю (0.3 сотих) на який розташовано будинок там договір дарування я повина здавати такі копїї документів.
Ответ: Декларація про доходи при оформлені допомоги заповнюється на підставі наявних документів та доказів.
Органи соціального захисту населення для виконання Закону мають право користуватися всіма офіційними джерелами інформації, в тому числі і інформацією органів державної податкової адміністрації.
Тобто вони мають право вимагати документи для уточнення данних. Все це робиться у Ваших інтересах, бо є багато підстав для відмовлення в отримані допомоги.

0  
99. Михайло   (10.02.2014 20:14)
Доброго дня, звертаюся до вас з таким питанням: чи може одна людина мати дві дворогосподарства і скільки соток землі, крім паїв, може бути за нею закріпленими на кожному з цих дворогосподарств(якщо вона має приписку тільки в одному місці). Наперед дякую!
Ответ: Індивідуальне підприємництво — засноване на індивідуальній або сімейній власності підприємця.
Відмінності між капіталом і особистим майном підприємця не проводяться. Майнова відповідальність розповсюджується на все майно підприємця незалежно від його включеності в капітал. В Україні виділяють дві форми індивідуального підприємництва:
Індивідуальна трудова діяльність. В даному випадку підприємництво засноване виключно на власній праці підприємця і членів його сім'ї.
Індивідуальне (сімейне) приватне підприємство. Тут використовується праця найнятих робітників. Підприємство обов'язково реєструється і несе відповідальність, обмежену майном підприємства, а не повну відповідальність всім майном як при індивідуальній трудовій діяльності.
В залежності від того що Ви будете реєструвати. Якщо перший вид діяльності, то тут присутня власність господаря та сім'ї. Якщо другий-підприємство може оформлювати землю в оренду і наймати працівників.
Також поняття слова закріплене незрозуміло. Або власність або оренда. Якщо власність то більше чим зазначено в законодавстві приватизувати неможна.
Якщо оренда або користування землею комунальної власності, то тут обмежень немає.

0  
98. Тетяна   (04.02.2014 19:46)
Доброго вечора. Таке питання Я маю дочку від першого шлюбу( 21.03.2007.) отримую аліменти 350 грн вдруге вийшла заміж мій чоловік отримує мінімальну зарплату з якої виплачує 800 грн аліментів. Я також працюю офіційно і отримую мінімальну зарплату, але я вагітна і вже 30 неділь я пішла декрет,отримала виплату по вагітності і пологах через два місяці у нас народиться друга дитина . Житла свого немаємо, землі теж немає. Скажіть будь ласка чи маємо ми якусь допомогу як малозабезпеченна сімя. Дякую..
Ответ: Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім’ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.
Малозабезпечена сім’я — це сім’я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний доход, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї. Ця допомога призначається відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. N 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям».

Куди звертатися за допомогою
Призначення і виплата соціальної допомоги здійснюється управліннями праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації уповноваженого представника малозабезпеченої сім’ї.
Перелік документів необхідних для отримання допомоги
Для отримання допомоги потрібно подати заяву, де дається згода сім’ї на збір інформації про неї, про її власність, доходи та майно. До заяви про надання державної соціальної допомоги додаються:
- документ, що посвідчує особу;
- довідка про склад сім’ї;
- декларація про доходи та майно осіб, які входять до складу сім’ї (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї);
- довідка про наявність та розмір земельної частки (паю).
Потрібно зазначити, що в декларацію не включаються державна соціальна допомога, призначена відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»; нарахована субсидія за спожиті житлово-комунальні послуги; сплачені членами сім’ї аліменти.
Строк протягом якого виплачується допомога
Допомога малозабезпеченим сім’ям призначається на півроку і через шість місяців сім’я знову повинна підтвердити своє право на виплати.
Випадки коли допомога не призначається
У наданні державної соціальної допомоги може бути відмовлено, а виплата призначеної допомоги може бути припинена у випадках коли:
- працездатні члени малозабезпеченої сім’ї не працюють, не служать, не навчаються у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах з денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням соціальної допомоги;
- під час обстеження матеріально-побутових умов сім’ї з’ясовано, що малозабезпечена сім’я має додаткові джерела для існування, не зазначені у декларації про доходи та майно;
- особи, які входять до складу малозабезпеченої сім’ї, протягом 12 місяців перед зверненням за наданням соціальної допомоги здійснили покупку земельної ділянки, квартири (будинку), автомобіля, транспортного засобу (механізму), будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку тощо, на суму, яка на час звернення перевищує 10-кратну величину прожиткового мінімуму для сім’ї;
- у власності чи володінні малозабезпеченої сім’ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами І та II групи, та сімей, в яких є діти-інваліди ) є земельна ділянка площею понад 0,6 гектара, крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім’ї причин не приносить дохід.
- у власності чи володінні малозабезпеченої сім’ї є друга квартира (будинок) за умови, що загальна площа житла перевищує 21 квадратний метр на одного члена сім’ї та додатково 10,5 квадратного метра на сім’ю, чи більше одного автомобіля, транспортного засобу (механізму).
Розмір допомоги малозабезпеченим сім’ям
Розмір допомоги — це різниця між рівнем забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї (встановлюється щорічно законом про державний бюджет) та її середньомісячним сукупним доходом, але не може бути більшим ніж 75 % від рівня забезпечення прожиткового мінімуму для сім’ї.
Урядова телефонна "гаряча лінія" працює за номером: 0-800-507-309, з понеділка по п'ятницю з 8 до 21 години, в суботу - з 8 до 19 години, крім неділі та святкових днів. Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України - безкоштовні.

0  
97. лена   (03.02.2014 16:30)
ДОБРОГО ДНЯ в мене таке питання я хочу в свою квартиру прыписати одну людину на деякий час ...но вона вина грощи за непогашаний кредит машину чы зможуть в мене кредитори забрати квартиру за його долгы ...Дякую
Ответ: Добрий день!
Згідно Закону України "Про виконавче провадження" стягнення за виконавчими документами в першу чергу звертається на кошти боржника в гривнях та іноземній валюті, інші цінності, в тому числі кошти на рахунках та вкладах боржника в установах банків та інших кредитних організаціях, на рахунки в цінних паперах у депозитаріях цінних паперів.
У разі відсутності у боржника коштів та цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення звертається на належне боржникові інше майно, за винятком майна, на яке згідно з законом не може бути накладено стягнення.
Тобто стягнення накладається на майно, яке належить боржнику на праві власності. Реєстрація(прописка) не надає право власності. Це платна оренда приміщення для проживання. Стягнення на майно що неналежить боржнику не накладається.

0  
96. юрій   (16.01.2014 19:48)
Доброго вечора! я народився в Кіровській області Росія 1991 в жовтні, з 1992 року громадянин України, питання чи можу я мати паспорт громадянина Росії, якщо можна, то які документи для цього потрібно. Дякую!
Ответ: За українським законодавством, українці, які живуть в Україні,можуть мати лише одне громадянство – українське. Якщо ж хочуть отримати громадянство іншої країни, то спершу повинні відмовитися від українського.
Але на даний час багато українців мають і паспорт Росії. Дієвих механізмів котролю стосовно другого громадянства (паспорта)в Україні немає. Громадяни звертаються в консульства Російської федерації та отримують паспорти.

0  
95. Дана   (15.01.2014 15:14)
Добрий день. Я є студенткою ВУЗу 5-й курс і отримую стипендію(допомогу) як дитина-сирота у розмірі 1400грн. Виховую донечку. Чи маю я право на отримання допомоги як мама-одиночка, якщо так, то у якому розмірі?
Ответ: Згідно із Законом України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, статтею 183 допомога на дітей одиноким матерям, які мають дітей до 18 років (якщо діти навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I-IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, – до закінчення ними навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення 23 років), надається у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Допомогу на дітей одиноким матерям призначають за наявності відповідної довідки державного органу реєстрації актів цивільного стану про підстави внесення до книги реєстрації народжень відомостей про батька (матір) дитини.
Для отримання допомоги Вам потрібно звернутися до органів праці та соціального захисту населення по місцю реєстрації.

0  
94. Наталья   (09.01.2014 17:10)
Добрый день. Скажите пожалуйста, почему продажа собственного автомобиля, купленного в магазине, с уплатой всех налогов, за деньги, заработанные, с которых также уплачены налоги, и в конце концов с потерей при продаже в стоимости автомобиля, называется прибылью и почему я должна заплатить 1% от операции продажи. Где прибуток? с какой суммы нужно уплатить? Можно ли как то это оспаривать? ведь нужно заплатить налог с дохода, а я его реально не получила. Или сумма, вложенная в авто и полученная при продаже всегда является доходом, невзирая на происхождение,может я что-то неправильно понимаю. Я ж не занимаюсь продажей автомобилей.Спасибо.
Ответ: Добрий день!
Платниками державного мита на території України є фізичні та
юридичні особи за вчинення в їхніх інтересах дій та видачу
документів, що мають юридичне значення, уповноваженими на те
органами.

Згідно декрету КМ від 21.01.93 №7-93 «Про державне мито» відтепер при відчуженні автомобіля дітям, одному з подружжя, батькам державне мито сплачується в розмірі одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто 17 грн. Раніше ця сума становила 1% вартості транспортного засобу.
Що стосується відчуження транспортного засобу іншим особам, то ставку державного мита встановлено в розмірі 5 неоподатковуваних мінімумів — 85 грн.
Далі згідно Податкового кодексу України
РОЗДІЛ IV. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

173.2. Як виняток із положень пункту 173.1 цієї статті, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об'єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та/або мотоцикла, та/або мопеда, не підлягає оподаткуванню. Тобто при продажі власного автомобіля один раз на рік, податок на доходи фізичних осіб не стягується.

0  
93. Виталий   (28.12.2013 21:00)
хочу поставить несколько десятков торговых точек с газировкой и соками на примере вода Святогорья такие же батискафы объясните как оформить столько кусочков земли по всему городу заранее спасибо
Ответ: Розміщення пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі здійснюється з письмового дозволу місцевого органу державної виконавчої влади (органу місцевого самоврядування) та за погодженням з органами державного санітарно-епідеміологічного нагляду, пожежної охорони, державної автоінспекції та архітектури.

Щодо дозволу на розміщення об'єкта торгівлі, який підприємець має отримати в разі організації виїзної торгівлі, слід зазначити таке. За оформлення та видачу такого дозволу стягується плата – збір за видачу дозволу на розміщення об'єкта торгівлі. Розмір цього збору залежить від площі торговельного місця, його територіального розміщення та виду продукції. Для суб'єктів, які постійно здійснюють торгівлю у спеціально відведених для цього місцях, граничний розмір збору не має перевищувати 340 грн. (20 нмдг). За одноразову торгівлю граничний розмір збору становить не більше 17 грн. (1 нмдг).

Якщо підприємець є платником єдиного податку, то він повинен отримувати дозвіл на розміщення об'єкта торгівлі, але від внесення плати за отримання такого дозволу його звільнено.

Будівництво, розміщення стаціонарних об'єктів допускається лише в місцях, визначених відповідним дозволом, а точок пересувної мережі – у районах вулиць, площ та інших орієнтирів, указаних у дозволах, за умови дотримання правил безпеки руху транспорту та пішоходів.

Відведення місць для розміщення пунктів дрібнороздрібної торговельної мережі здійснюється з урахуванням вимог Єдиних правил ремонту та утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони (розділ V), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.94 р. № 198 (далі – Правила № 198).

Правила роботи дрібнороздрібної торговельної мережі затверджено наказом Міністерства зовнішніх економічних зв'язків та торгівлі України від 08.07.96 р. № 369, зі змінами та доповненнями.

При здійсненні виїзної торгівлі на території ринку слід керуватися місцевими правилами торгівлі на ринках, а якщо такі не затверджені, то «загальними» Правилами торгівлі на ринках, затвердженими наказом Мінекономіки, МВС, ДПАУ, Держстандарту від 26.02.2002 р. № 57/188/84/105.

Для виїзної торгівлі на території ринку не слід отримувати дозвіл на розміщення об'єкта торгівлі. Суб'єкти підприємництва, які мають намір отримати торговельне місце на певний термін, укладають з адміністраціями риків відповідні письмові угоди.

За право заняття торговельного місця на ринку стягується ринковий збір, що належить до місцевих податків і зборів.

0  
92. Марія Коротченко [ymka]   (22.12.2013 17:05)
Я влаштувалась працювати на одну фірму!!! Звичайно ж ні якого трудового договору не підписувала!!!! Пропрацювавши місяць, я вирішила звільнитись так як не влаштовувала зароботня плата!!! Про звільненя я попередила керівництво за два тижні. На час видачі зарплати мені зарплату не видали!!І перед вже самим звільненям керівництво не повідомивши мені особисто і без моєї згоди подовжили мені термін праці!!! Що мені робити в цій ситуації ??? Чи мають право вони так чинити????
Ответ: Якщо не було підписано трудовий договір (контракт), у Вашого роботодавця відповідно й не виникає обов’язку перед Вами щодо виплати заробітної плати!

Кодекс законів про працю не регулює трудові відносини між працівником та роботодавцем, якщо не було укладено трудового договору (контракту).
Кодекс України про адміністративні правопорушення не містить жодної інформації щодо притягнення особи (власника або уповноваженого ним органу підприємства, установи, організації незалежно від форм власності), яка не уклала трудового договору із працівником до адміністративної відповідальності.
Кримінальний кодекс України також не містить такої інформації, натомість в ньому йдеться про безпідставну невиплату заробітної плати, грубе порушення законодавства про працю, грубе порушення угоди про працю та притягнення до відповідальності таких осіб які це допустили.

Якщо ми говоримо про судовий порядок розв’язання даного спору, то він є малоперспективним. Виклик свідків, встановлення ще якихось фактів не дасть бажаного результату, оскільки суду легше буде приймати рішення на підставі наявних у судовій справі письмових матеріалів. А звертатися до суду із позовною заявою, не підкріплюючи свої аргументи відповідними фактами та доказами – є сумнівною та малоперспективною справою.
Заставити працювати далі без виплати зарплати Вас ніхто не має права. Ви повинні самі вирішити чи працювати далі на таких умовах, чи ні.

0  
91. Оля   (18.12.2013 13:00)
Добрий день! Підкажіть будь-ласка, я розлучена 6 років, виховую сама сина 11 років, я державний службовець, аліменти отримую, чи маю я як мати яка сама виховує право на додаткову відпустку, і чина якісь інші пільги на роботі
Ответ: Добрий день!
Згідно зі статтею 19 Закону України "Про відпустки" жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 7 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (стаття 73 Кодексу законів про працю України).
Також хотілося б відмітити і про податкову соціальну пільгу для одиноких матерів. Так, відповідно до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" платник податку, який є самотньою матір'ю або самотнім батьком (опікуном, піклувальником), має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного з джерел на території України від одного працедавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 150 відсоткам суми пільги у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.

0  
90. Марія [Марія]   (16.12.2013 16:15)
Доброго дня! Розясніть мені,будь-ласка, таку ситуацію! Я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною до з- річного віку. Хочу виходити достроково на роботу.Я працюю лікарем.Наш робочий графік передбачає нічні чергування.Роботодавець каже,що не має права надавати мені нічні чергування...у вихідні...святкові...Але справа в тому,що нас є три таких лікаря з малими дітками,котрі виходять достроково на роботу, І відповідно всім 3-м денну ставку забезпечити не можуть.Але я хочу нічних чергувань.Чи категорично він може не дозволити мені, чи це можна узгодити? Який зміст заяви повинен бути при достроковому виході?Дякую!
Ответ: Добрий день!
Згідно Кодексу Законів про працю ст.176: Не допускається залучення до робіт у нічний час, до надурочних робіт і робіт у вихідні дні і направлення у відрядження вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до трьох років.
Тобто залучення до роботи в нічний час буде порушенням трудового законодавства. Домовитись можна, але при перевірці керівництво можуть оштрафувати.

Заява працівниці: "Прошу дозволити приступити до виконання посадових обов'язків з 01.09.2013 на умовах неповного робочого дня (4,5,6 години) з графіком роботи понеділок-п'ятниця 8:00-12:00, не перериваючи відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку".
При виході на повний робочий день Ви втратите допомогу на дитину до досягнення 3-х років.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *:
Пошук на сайті
120x90
Друзі сайта
Хороший дополнительный заработок без вложений. Неймовірно
Статистика
Друзі сайту
...
Відвідувачі онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаві статті
[12.03.2017]
Обмін пошкоджених купюр іноземної валюти. (0)
[31.01.2017]
Пенсія для учасників бойових дій. (0)
[18.10.2016]
Земля для кожного українця. (0)
[17.03.2015]
Нові правила отримання субсидії 2016. (0)
[28.02.2015]
Документи, які дійсні перетину кордону з дітьми. (0)
[10.01.2015]
Порядок отримання фізособами та юрособами інформації з Держреєстру прав на нерухомість. (0)
[21.12.2014]
Шокуючі іновації від Міністерства фінансів для економії державних коштів. (0)
[21.11.2014]
Пенсії та інші соцвиплати переселенцям з Донбасу. (0)
[08.11.2014]
Затверджено Умови прийому на навчання до вузів у 2015 році. (0)
[23.09.2014]
Гарантовані державою пільги учасникам АТО а також членам їх сімей. (2)