Юридична консультація

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 18 19 »
Показано 91-105 з 284 повідомлень
0  
194. Тетяна   (27.01.2015 15:21)
Доброго дня! Моя дитина навчається на першому курсі університету у іншому населеному пункті(150 км).Чи можна там прописати дитину, щоб не платити і вдома, і там? Адже додому їздить рідко, а там навчається і проживає.Зверталась до керівництва безпосередньо, сказали що не можна.
Ответ: Доброго дня!
Для врегулювання прав та обов’язків студентів, які проживають в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів Міністерством освіти і науки України було затверджене наказом №1004 від 13 листопада 2007 року Примірне положення про студентський гуртожиток вищого навчального закладу.
Згідно цього положення іногороднім надається місце для проживання в гуртожитку. А на підставі угоди з навчальним закладом щодо проживання можна зареєструватися в цьому місці.

0  
193. Надія   (27.01.2015 09:42)
Доброго дня!!! Я Надія, 6 березня 1960 року народження. 5років - інвалід 3 групи. при нарахуванні пенсії, порахували 27 років стажу. Чи можу я в 55 років вийти на пенсію???
Ответ: Доброго дня!
Згідно Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" ст.26:
Особи мають право на призначення пенсії за віком після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 15 років.

Ст.28 цього Закону:
Мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
За наявності страхового стажу меншої тривалості, ніж передбачено частиною першою цієї статті, пенсія за віком встановлюється в розмірі, пропорційному наявному страховому стажу, виходячи з мінімального розміру пенсії за віком.

0  
192. Олена   (26.01.2015 23:26)
Добрий вечір.Я мати одиначка дитині виповнилося 3 роки 30.12.14р. Працюю я на неповний робочий день з липня 2014р, в совбезі мені сказали повернути гроші по догляду за дитиною до 3-х років (130*5) тому, що скасували закон про неповний робочий день. Дякую.
Ответ: Доброго дня!
Так, В Законі України "Про допомогу сім"ям з дітьми" Вилучили повність 5 розділ про допомогу по догляду за дитиною до 3-х років в якому було сказано про виплату допомоги матерям при роботі неповний робочий день.
Але згідно зі ст.179 КЗпП та ст.18 Закону України "Про відпустки" після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами на бажання жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. На бажання жінки в період перебування її у відпустці для догляду за дитиною вона може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за нею зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною.

0  
191. Люда   (26.01.2015 11:13)
Підкажіть будь-ласка чи можна бухгалтера прийняти на роботу по строковому трудовому договору?? І як правильно оформить?
Ответ: Доброго дня!
При укладенні строкових трудових договорів працівники подають заяву, в якій вони просять прийняти на відповідну роботу за строковим трудовим договором із за­значенням конкретного строку чи на час виконання робіт.

Коли термін дії строкового трудового договору закінчується, то працівника звільняють з роботи на підставі п. 2 ст. 36 КЗпП, закінчення строку договору (п. 2 і З ст. 23 КЗпП), крім випадків, передбачених ч. 1 ст. 391 КЗпП. Тобто, якщо після закінчення строку трудового договору трудові відносини фактично тривають і жод­на зі сторін не вимагає їх припинення, дія цього договору вважається продовженою на невизначений строк.

Одним із різновидів письмових строкових трудових договорів є контракт, який можна укласти (за певних обставин і на відповідні посади) тільки у випадках, прямо пе­редбачених в законах України, яких налічується на сьогоднішній день 44...

Інколи виникає потреба прийняти на роботу працівника на період відсутності постійного працівника, наприклад, на період надання працівниці відпустки для до­гляду за дитиною до досягнення нею віку трьох або шести років.

У цих випадках застосовується п. З ст. 23 КЗпП, тобто укладається строковий трудовий договір на час виконання певної роботи, адже роботодавець ще не знає конкретної дати, коли мати захоче перервати свою відпустку для догляду за дити­ною (вона має право зробити це в будь-який час).

Переведення працівників, які працюють за безстроковим трудовим договором, на строковий трудовий договір не допускається.

0  
190. Юлія   (25.01.2015 14:38)
Доброго дня. Допоможіть вирішити питання.Я знаходжусь у декретній відпустці по догляду за дитиною до 3х років, строк відпустки ще не закінчився, і я хочу влаштуватись на роботу в інше підприємство на 0.5 ставки.Чи дозволено законом такі"маніпуляції".Чи можуть мене звільнити з основного місця роботи по закінченню моєї відпустки, мотивуючи це тим, що я працювала у іншому місці, не звільнившись попередньо у них.Чи зберігаю я за собою право отримування соц.допомоги по догляду за дитиною до з-х років,адже я буду працювати не на повній ставці.Завчасно дякую.
Ответ: Доброго дня!
Відповідно до статті 179 КЗпП та статті 18 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР за бажанням жінки в період її перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку вона може працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за нею зберігається право на одержання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Слід мати на увазі, що закон не визначає, де саме особа, яка доглядає за дитиною до досягнення нею трирічного віку, має працювати на умовах неповного робочого часу – на тому підприємстві, на якому їй надано відпустку для догляду за дитиною, чи на іншому. Якщо особа працюватиме на іншому підприємстві на умовах неповного робочого часу, то з нею має укладатися трудовий договір про роботу за сумісництвом.

Для сумісників – працівників державних підприємств законодавством установлено обмеження тривалості робочого часу (не більше 4 годин на день і повного робочого дня у вихідний). Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не може перевищувати половини місячної норми робочого часу.

Якщо працівниця, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною за основним місцем роботи, працюватиме на іншому підприємстві на умовах неповного робочого часу, вона не буде позбавлена права на допомогу по доглядуза дитиною до досягнення нею трирічного віку.

0  
189. тетяна   (24.01.2015 23:49)
Щоб зробити технічну документацію на газ,мені потрібно врізати газову трубу в газовий стояк для подачі,що знаходитьсч на іхній територіі будинку Чи маю право зробити це без іх дозволу???
Дякую.

183. Тетяна (14.01.2015 22:32)E-mail Допоможіть , будь ласка, розібратися в ситауції. Приватний будинок по спадщин стоякі був поділений на 2частини. На моїй території -електролічильник та газовий котел, на іншій території _ газовий лічильник та газова плита. Чи маю я право на підключення до газопостачання і якими статтями закону це координується ? Ответ: Доброго дня! Я так зрозумів, будинок знаходиться у спільній сумістній власності по єдиному технічному паспорті та адресі. Для окремого підключення до газапостачання з окремим лічильником Вам потрібно в судовому порядку розділити будинок на частки з окремими входами, технічними паспортами та адресами.
Ответ: Доброго дня!
Газова служба має право підключитися до основної труби, яка знаходиться на території співласників, якщо тиск газу дозволяє підключити ще одного споживача.

0  
188. Марія   (23.01.2015 15:39)
Доброго дня!
Мій тато хоче оформити опікунство над бабусею її 83 роки, як це правильно зробити, і чи потрібно йому звільнятися з роботи він працює на сезоній роботі???
Ответ: Доброго дня!
Для встановлення опікунства необхідно рішення суду про визнання бабусю недієздатною та рішення органу опіки та піклування про можливість саме Вас призначити опікуном бабусі. Призначення опікуна відбувається в судовому порядку за поданням органу опіки та піклування чи любої зацікавленої особи.
Для оформлення опікунства потрібно звернутися до органу опіки та піклування.

0  
187. Іван   (22.01.2015 00:16)
Доброго Дня. Мене цікавить таке питання чи мають право мене зараз мобілізувати якщо у мене дочка інвалід до 18 років по онкології усі документи на інвалідність оформлені через мою дружину . Дитина зараз має 6 років вже три роки як інвалід із тих трєх років цей перший рік ми в ремісії після двох річного лікування.
Ответ: Доброго дня!

Згідно Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" ст.23:
Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов'язані:

заброньовані на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами, органами
місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

визнані відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров'я на
термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії);

чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років (такі чоловіки можуть бути призвані на військову
службу у разі їх згоди тільки за місцем проживання); { Абзац четвертий частини першої статті 23 із змінами, внесеними згідно із
Законом N 1614-VII ( 1614-18 ) від 25.07.2014 }

жінки та чоловіки, які самостійно виховують дитину (дітей) віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову
службу у разі їх згоди і тільки за місцем проживання); { Абзац п’ятий частини першої статті 23 в редакції Закону N 1614-VII
( 1614-18 ) від 25.07.2014 }

жінки та чоловіки, на утриманні яких перебуває повнолітня дитина, яка є інвалідом I чи II групи, до досягнення нею 23 років;
{ Частину першу статті 23 доповнено новим абзацом згідно із
Законом N 1614-VII ( 1614-18 ) від 25.07.2014 }

усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування, віком до 18 років (такі особи можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди і тільки за місцем проживання); { Частину першу статті 23 доповнено
новим абзацом згідно із Законом N 1614-VII ( 1614-18 ) від 25.07.2014 }

зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують, відповідно до законодавства України, в разі відсутності інших осіб, які можуть здійснювати такий догляд;

народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим;

інші військовозобов'язані або окремі категорії громадян у передбачених законами випадках.

Призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також студенти та аспіранти, які навчаються на денній формі навчання.

0  
186. [Elen]   (18.01.2015 14:37)
Здравствуйте, я учусь на дневном отделении, получаю пенсию по потере кормильца, и, насколько мне известно, имею право на бесплатный проезд в трамвае и тролейбусе. Но кондукторы часто возражают что такого права у меня нет, хотя есть и справка с пенсионного фонда ( удостоверение не дают - у государства денег нет- такое обьяснение). Так вот, могу ли я бесплатно ездить в городском транспорте и каким законом это обосновано? Спасибо.
Ответ: Доброго дня!
Законодавством України не передбачено безплатний проїзд отримувачам пенсії по втраті годувальника.
Перелік пільгових категорій, яким надано право на безкоштовний проїзд:

- Ветерани війни, особи, на яких поширюється статечність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- Особи, які мають заслуги перед Вітчизною, вдови (вдівці) та батьки померлих (загиблих) осіб, які мають заслуги перед Вітчизною;

- Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Вітчизною, вдови (вдівці) та батьки померлих (загиблих) осіб, які мають трудові заслуги перед Вітчизною;

- Ветерани праці;

- Жертви нацистських переслідувань;

- Ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, вдови (вдівці) померлих (загиблих) ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів державної пожежної охорони, ветеранів Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України;

- Особи, звільнені з військової служби, які стали інвалідами під час проходження військової служби;

- Інваліди, діти інваліди та особи, які супроводжують інвалідів першої групи або дітей інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

- Пенсіонери з числа слідчих прокуратури;

- Реабілітовані особи, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами;

- Громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою;

- Судді у відставці;

- Діти війни;

- Діти з багатодітних сімей;

- Пенсіонери за віком.

Особи, які мають право на безкоштовний проїзд, зобов'язані пред'явити оригінал посвідчення у відкритому вигляді водієві і зайняти вільне місце для сидіння. У разі відсутності посвідчення або вільних місць для сидіння, особи, які користуються пільгами, зобов'язані оплатити проїзд або залишити салон автобуса.

0  
185. наталія   (17.01.2015 10:31)
доброго дня! я мати 2 дітей віком 4 та 6 років.Зараз працюю на заміні людини,яка в декретній відпустцімайже 2 роки.Запитання-після повернення людини з відпустки я автоматично залишаюся без роботи,чи в мене є якісь можливості залишитися працювати!!!!дякую
Ответ: Доброго дня!
Так, Вас звільнять. При підписані строкового трудового договору Вам повинні були повідомити до якого часу Ви будете працювати. Після закінчення цього терміну Вас звільнять у зв"язку з виходом основного працівника.

0  
184. Женя Перстинський [JOHN]   (15.01.2015 20:14)
Доброго дня! мене цікавить ящо я комісований від строкової служби раніше,тепер в мене є сімя дитина можуть мене забрати на строкову службу
Ответ: Доброго дня!
Якщо Ви комісовані і "непридатні" до військової служби, то таким і залишаєтесь. Повторних медичних оглядів не передбачено.

0  
183. Светлана Бехтер [bexterj]   (15.01.2015 19:05)
Добрий вечір! Допоможіть мені будь -ласка з моєю проблемою. Я живу в приватному будинку з батьками. Багато років назад,коли робився технічний паспорт на газ, було втрачене свідотство на будинок. І вже кілька років ми хочемо востановить це свідотство, але ні в сільській раді, а ні в районі ми не можемо знайти документи, де воно реєструвалось. В інвентар бюро сказали ,що треба робити нове свідотство, але ж тоді нам потрібно переробляти всю технічну документацію,тобто робити всі документи з нуля(бо буде друге свідотство). Чи можемо ми відновити втрачене свідотство, і куди нам потрібно звернутись. Дякую.
Ответ: Доброго дня!
Правочинні документи на об’єкти нерухомого майна розрізняють двох видів: первісні та похідні.
Первісні документи - такі, що видаються на новостворені об’єкти нерухомого майна
( будівництво нового об’єкта, або приватизація об’єкта нерухомого майна).
Для отримання дублікату чи копії первісних документів на такий об’єкт треба звернутися до органу, який здійснює видачу оригіналу такого документу, а саме до органу виконавчої влади, або до органу місцевого самоврядування.
В разі крадіжки, втрати, пошкодження тощо свідоцтва про право власності чи витягу про реєстрацію прав у держреєстратора можуть видати дублікат витягу або за дорученням органів місцевого самоврядування та місцевої державної адміністрації здійснити необхідні підготовчі заходи для видачі дубліката свідоцтва. Для цього подається заява, якій передує опублікування в пресі повідомлення про недійсність викрадених, загублених, пошкоджених свідоцтв про право власності чи витягів про реєстрацію права. Державний реєстратор перевіряє належність заявленої вимоги відомостям з Реєстру прав і оформлює дублікат свідоцтва чи витягу.

Похідні документи. В разі переходу права власності на об’єкт нерухомого майна від попереднього власника до нового, такі правовстановлюючі документи видаються державними та приватними нотаріусами чи посадовими особами виконавчого комітету сільської, селищної, міської Ради.
Видача дублікату або копії втраченого документу виданого вище зазначеними посадовими особами здійснюється державним нотаріальним архівом. До передачі в архів примірників документів, дублікат втраченого документа видається відповідно нотаріусом чи посадовою особою виконавчого комітету за місцем його зберігання.
Зокрема у разі вчинення різного роду перебудов, прибудов та реконструкцій правовстановлюючі документи та їх копії або дублікати видаються органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування.
В разі винесення судом рішення про встановлення права власності на даний об’єкт нерухомого майна, дублікат рішення видається безпосередньо тим судом який його виносив , за письмовою заявою осіб, які брали участь у справі, за плату у розмірі, встановленому законодавством.
У випадку відсутності можливості отримання копії або дублікатів правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна, у зв’язку з причинами, пов’язаними зі стихійним лихом підтвердження права власності на такі об’єкти можливо здійснити лише у судовому порядку.

0  
182. Тетяна   (14.01.2015 22:32)
Допоможіть , будь ласка, розібратися в ситауції. Приватний будинок по спадщині був поділений на 2частини. На моїй території - електролічильник та газовий котел, на іншій території _ газовий лічильник та газова плита. Чи маю я право на підключення до газопостачання і якими статтями закону це координується ?
Ответ: Доброго дня!
Я так зрозумів, будинок знаходиться у спільній сумістній власності по єдиному технічному паспорті та адресі. Для окремого підключення до газапостачання з окремим лічильником Вам потрібно в судовому порядку розділити будинок на частки з окремими входами, технічними паспортами та адресами.

0  
181. Тетяна   (14.01.2015 18:33)
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка чи може моя подруга просити на роботі відпустку на липень місяць, так як в неї одна дитина 2.5 роки і садочок на ремонті в той період. А залишати дитину немає з ким. Працює в районі електричних мереж. Вона вийшла на роботу раніше закінчення відпустки по догляду за дитиною, так як працівник звільнився і на заміну нікого не було і керівництво її визвало. Дякую!!!
Ответ: Доброго дня!
Щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаються:

1) особам віком до вісімнадцяти років;
2) інвалідам;
3) жінкам перед відпусткою у зв'язку з вагітністю та пологами або після неї;
4) жінкам, які мають двох і більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда;
5) одинокій матері (батьку), які виховують дитину без батька (матері); опікунам, піклувальникам або іншим самотнім особам, які фактично виховують одного або більше дітей віком до 15 років за відсутності батьків;
6) дружинам (чоловікам) військовослужбовців;
7) ветеранам праці та особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною;
8) ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також особам, на яких поширюється чинність Закону
України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 );
9) батькам - вихователям дитячих будинків сімейного типу;
10) в інших випадках, передбачених законодавством, колективним або трудовим договором.

0  
180. Люда   (05.01.2015 10:40)
Доброго дня! Підкажіть будь - ласка, як правильно вийти з такої витуації: людину взяли на роботу по стороковому трудовому договору до 31.12.2014р. включно. Весною в звязку з мобілізацією його було призвано на службу, до кінця року він так і не зявився на роботі. Що з договором він закінчується 31.12.2014р. і все чи автоматично продовжується???? Підкажіть будь - ласка!
Ответ: Доброго дня!
Працівники які уклали строкові трудові договори та працівники, що працюють за безстроковими трудовими договорами мають однакові права. На них поширюються встановлені законом гарантії, пільги і компенсацій в однаковій мірі.
Відмінність тільки в тому, що припинення трудового договору після закінчення його строку не потребує подання заяви або якогось волевиявлення працівника, оскільки про своє рішення укласти трудовий договір на визначений строк працівник повідомив роботодавця в заяві про прийняття на роботу. Роботодавець, у свою чергу, не зобов'язаний попереджати працівника про майбутнє звільнення у зв'язку із закінченням строку трудового договору.

Строковий трудовий договір є продовженим на невизначений строк якщо роботодавець не видав наказу про звільнення працівника, а працівник не наполягає на розірванні трудового договору у зв'язку із закінченням його строку.
Отже, якщо роботодавець не бажає продовжувати трудові відносини із працівником, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, він має заявити про своє бажання припинити такий трудовий договір, видавши відповідний наказ про звільнення зазначеного працівника. При цьому роботодавець має врахувати умову збереження (але не більше ніж протягом одного року) місця роботи, посади й середнього заробітку працівника. Проте є проблема, оскільки на період видання зазначеного наказу роботодавець не володіє інформацією про час фактичного звільнення мобілізованого працівника від проходження військової служби.
Це зумовлено тим, що весною 2014 року внесено зміни до статті 119 КЗпП за якими працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, забезпечено збереження, але не більше ніж протягом одного року, місця роботи, посади й середнього заробітку. Останній компенсується з Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Строк дії трудового договору може визначатися не лише конкретним терміном, а й часом настання певної події. Тому, формулюючи текст наказу про звільнення від виконання обов'язків та подальше припинення строкового трудового договору, термін припинення такого договору слід визначати, прив'язуючись до закінчення дії обставин, що спричинили продовження строку його дії.
Якщо мобілізований працівник проходитиме військову службу понад рік, закінчення строку дії продовженого трудового договору треба визначати, керуючись вимогами частини другої статті 241-1 КЗпП, оскільки в цьому випадку строк збереження робочого місця обчислюється роками.
Такий механізм продовження строку дії трудового договору до настання певної події є аналогічним за змістом до механізму, визначеного статтею 3 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 року № 504/96-ВР, коли у разі надання працівникові відпустки, що повністю або частково перевищує строк трудового договору, дія трудового договору продовжується до закінчення відпустки.

Слід також мати на увазі, що якщо ж термін закінчення дії трудового договору припадатиме на святковий, вихідний або неробочий день, то днем закінчення строку вважається найближчий робочий день.

Приклад:
Із працівником було укладено строковий трудовий договір, дія якого закінчується 30 вересня 2014 року. До закінчення вказаного строку працівник подав за місцем роботи повістку про його мобілізацію від 10 червня 2014 року № 13. На підприємстві може бути видано такий наказ про звільнення працівника від виконання обов'язків та подальше його звільнення (додаток).
Зразок
наказу про звільнення
від виконання обов'язків та подальше звільнення працівника
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ
«СВІТОЗАРИ»

НАКАЗ №18-П

11 червня 2014 року м. Тернопіль

Про звільнення від виконання обов'язків у зв'язку з мобілізацією
та подальше звільнення Михальчишина В. В.
1. Михальчишина Василя Васильовича, фахівця відділу продаж, звільнити з 11 червня 2014 року від виконання обов'язків на період проходження військової служби у зв'язку з частковою мобілізацією в особливий період, зі збереженням йому посади і середньої заробітної плати, але не довше одного року,частина третя ст. 119 КЗпП України.
2. У день, наступний після закінчення проходження Михальчишином В. В. військової служби у зв'язку з частковою мобілізацією, але не пізніше 11 червня 2015 року, звільнити його з посади фахівця відділу продаж у зв'язку із закінченням строку трудового договору, п. 2 ст. 36 КЗпП України.
Підстава: строковий трудовий договір від 29.09.2013;
повістка Тернопільського ОВК від 10 червня 2014 року № 13.

Директор _____________________________ Яворський І.О.

З наказом ознайомлений
Михальчишин В. В. ______________
10.04.2014 р.


Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *:
Пошук на сайті
120x90
Друзі сайта
Хороший дополнительный заработок без вложений. Неймовірно
Статистика
Друзі сайту
...
Відвідувачі онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Цікаві статті
[12.03.2017]
Обмін пошкоджених купюр іноземної валюти. (0)
[31.01.2017]
Пенсія для учасників бойових дій. (0)
[18.10.2016]
Земля для кожного українця. (0)
[17.03.2015]
Нові правила отримання субсидії 2016. (0)
[28.02.2015]
Документи, які дійсні перетину кордону з дітьми. (0)
[10.01.2015]
Порядок отримання фізособами та юрособами інформації з Держреєстру прав на нерухомість. (0)
[21.12.2014]
Шокуючі іновації від Міністерства фінансів для економії державних коштів. (0)
[21.11.2014]
Пенсії та інші соцвиплати переселенцям з Донбасу. (0)
[08.11.2014]
Затверджено Умови прийому на навчання до вузів у 2015 році. (0)
[23.09.2014]
Гарантовані державою пільги учасникам АТО а також членам їх сімей. (2)